Управління освіти Кіровоградської міської ради

 
Управління освіти Кропивницької міської ради

ВІТАЄМО ІЗ ЗАВЕРШЕННЯМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

29.05.2020
Вітання

Шановні педагоги, учні, батьки!

     Щиро вітаємо усіх із завершенням непростого, але цікавого навчального року!

      Це був особливий рік. Ми отримали надзвичайно важливий досвід дистанційного спілкування і розуміння, що безвихідних ситуацій не буває, а ще відчули і зрозуміли важливість підтримки один одного.

       Дорогі колеги, пишаємось вами! За нових і складних обставин ви працювали сумлінно, наполегливо, креативно, самовіддано! Дякую за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів!

      Любі діти, тішимось вами! Ви – справжні «герої нашого часу»! Нехай здобуті знання допоможуть вам розкрити творчий потенціал, а підтримка та настанови вчителів супроводжують вас протягом літніх канікул!

       Шановні батьки, дякуємо за співпрацю! Зичимо, щоб діти виправдали ваші надії та сподівання, віримо, що вони реалізують власні здібності, таланти, побудують успішну долю, будуть гідними творцями свого життя. Адже наші діти – майбутнє країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна в майбутньому!

     Впевнені, що усі ми відповідально витратили цей час заради здійснення своїх мрій. Пам’ятайте, що коли чогось бажаєте, увесь Всесвіт буде сприяти тому, щоб бажане здійснилося. Вірте у себе та свої сили! Усіляких вам гараздів!