Управління освіти Міської ради міста Кропивницького

 
Управління освіти Міської ради міста Кропивницького

Садочки у Кропивницькому готуються до прийому вихованців

May 26, 2020
ЗДО

      25 травня 2020 року міська комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій надала дозвіл упpавлінню освіти Міської pади міста Кропивницького відкpити заклади дошкільної освіти для пpоведення заходів, пов’язаних із їх підготовкою до пpийняття дітей.

       Відкриттю дитячих садочків передує копітка праця із забезпечення суворих карантинних вимог. Зокрема, мова йде про забезпечення готовності приміщень, проведення протиепідемічних заходів, розрахунок кількості груп та кількості дітей в них по кожному садочку, створення робочих груп для прийому закладів до відвідування дітьми в умовах карантину.

           У закладах освіти вже здійснили частину необхідних заходів для відновлення роботи. Зокрема, перевіряють працівників на можливе захворювання. Проводять також інструктаж персоналу щодо роботи в нових умовах та дій у випадках виявлення інфікованих. 

         Управлінням освіти Міської ради міста Кропивницького здійснюються закупівлі безконтактних термометрів, миючих засобів, дезінфекторів, інших необхідних засобів та матеріалів. працюватимуть садочки та школи. Окрім цього, ми додатково буде проведено аналіз води, адже садочки не працювали понад два місяці.