Управління освіти Кропивницької міської ради

 

Порядок набору дітей у гуртки закладів ПО

Порядок набору дітей у гуртки закладів позашкільної освіти

міста Кропивницького

 

I. Загальні положення.

 

1.1. Порядок розроблено згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови КМУ від 06 травня 2001 р. № 433 «Про затвердження переліку типів позашкільних навчальних закладів і Положення про позашкільний навчальний заклад» та визначає послідовність набору дітей до гуртків закладів міста Кропивницького (далі Порядок).

1.2. Порядок є обов’язковим для всіх закладів позашкільної освіти міста, які перебувають у комунальній власності міста Кропивницького.

1.3. Дія Порядку не поширюється на заклади, які перебувають у відомчій чи приватній власності.

1.4. Прийом у гуртки закладів позашкільної освіти може здійснюватися протягом навчального року (в міру закінчення комплектування гуртків, груп та інших творчих об'єднань) за бажанням вихованців, учнів, слухачів і за згодою батьків.

1.5. Для зарахування учнів до спортивних, спортивно-технічних, туристських, хореографічних об'єднань, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів потрібна довідка медичного закладу про відсутність у них протипоказань для занять у зазначених закладах позашкільної освіти.

1.6. Прийом вихованців, учнів і слухачів до закладу позашкільної освіти для одержання професійної, спеціальної освіти здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, після електронної реєстрації.

 

II. Порядок набору дітей угуртки закладів позашкільної освіти міста Кропивницького

 

2.1. Набір дітей до гуртків закладів позашкільної освіти здійснює його керівник відповідно до списків, сформованих електронною базою даних.

2.2. Батьки самостійно обирають гурток закладів позашкільної освіти міста Кропивницького.

 

III. Контроль за порядком набору до гуртків закладів позашкільної освіти

 

3.1. Контроль за комплектацією груп дітьми покладається на керівника закладу позашкільної освіти.

3.2. Контроль за дотриманням Положення про порядок набору до гуртків закладів позашкільної освіти міста Кропивницького здійснює управління освіти Кропивницької міської ради.