Підручники для школи
 

Управління освіти Кропивницької міської ради

 

«Школа для майбутнього»

14 вер. 2021
«Школа для майбутнього»

     14 вересня 2021 року відбулася презентація комунального закладу "Кропивницький міжшкільний ресурсний центр №1" Кропивницької міської ради", який розпочав свою роботу з 01 вересня 2021 року.  

      Начальник управління освіти Лариса Костенко ознайомила гостей з особливостями функціонування закладу.

         МРЦ надає якісну сучасну технологічну освіту близько 2500 учням 7-9 класів з 9 закладів освіти міста Кропивницького. Діти мають рівний доступом до навчання незалежно від гендерної приналежності.  Навчання відбувається у 2 зміни, одночасно задіяно 4 класи. 

 

            Під час презентації виступив очільник  міста Андрій Райкович і зауважив, що заклад надає унікальну можливість учням багатьох шкіл міста отримати змогу працювати на сучасному та якісному обладнані, що допоможе у подальшому обрати майбутню професію або отримати навички для подальшого життя.

           Гості ознайомитись з наповненням  слюсарно – столярної, швейної майстерень, лабораторій робототехніки та кулінарії. Учні розповіли  присутнім про проєкти та завдання,  які вони виконують під час навчання.

        Запрошені гості  Анна Ніжнікова, депутат міської ради та Інна Чижик директор ТОВ "Швейне виробництво "Мрія Є" подарували закладу приладдя та матеріали для швейної майстерні.