Управління освіти Кропивницької міської ради

 
Управління освіти Кропивницької міської ради

Велику освітянську родину Кропивницького вітали з професійним святом!

29 вер. 2021
Свято

         29 вересня в приміщенні Кіровоградської обласної філармонії відбулося урочисте нагородження освітян з нагоди Дня працівників освіти України. На заході були присутні: секретар міської ради Олег Колюка, начальник управління освіти Лариса Костенко, голови профспілок та педагогічні працівники міста Кропивницького.

          Під час урочистостей Олег Колюка та Лариса Костенко виконали почесну місію – провели церемонію нагородження кращих освітян Кропивницького, а саме:

       Лауреати міської премії імені Василя Олександровича Сухомлинського нагороджені:

1. Ільченко Ганна Кімовна – заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14;

2. Лаврова Ірина Іванівна – вчитель фізики комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання природничо-економіко-правовий ліцей – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 – позашкільний центр»;

3. Міщенко Сергій Іванович – директор вечірньої загальноосвітньої школи №38;

4. Рабченок Людмила Володимирівна – інструктор з фізкультури дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 72 «Гномик» комбінованого типу;

5. Сілант’єва Євгенія Едуардівна – директор комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості.

            Подяка Кропивницької міської ради та виконавчого комітету оголошена:

1. Пришляк Олені Вікторівні – вчителю української мови та літератури комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання                           І-ІІІ ступенів «Мрія».

 

              Грамотами Кропивницької міської ради та виконавчого комітету нагороджені:

1. Аляб’єва Тетяна Володимирівна – вихователь методист спеціального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 46 «Краплинка»;

2. Зубалій Алла Олександрівна – директор дошкільного навчального закладу (ясла-садок) компенсуючого типу для дітей із вадами опорно-рухового апарату «Оленка»;

3. Молчанова Наталія Володимирівна – заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу  «Ліцей «Науковий»;

4. Чорний Павло Георгійович – завідувач відділу військово-патріотичного виховання комунального закладу «Станція юних техніків Кіровоградської міської ради».

 

              Подяка Міністерства освіти і науки України оголошена:

1. Зайцевій Світлані Костянтинівні – директору дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 70 «Оленка» комбінованого типу.

 

           Подяка департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації оголошена:

1. Дивульській Олені Іванівні – вчителю початкових класів навчально-виховного комплексу «Кіровоградський колегіум – спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навальний заклад – центр естетичного виховання».

 

                  Грамотами  управління освіти Кропивницької міської ради нагороджені: 

1. Алексеєвець Вікторія Саввична – заступник з навчально-виховної роботи державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти 2Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі»;

2. Коса Анна Сергіївна – вчитель англійської мови комунального закладу «Ліцей «Науковий»;

3. Нікітчук Оксана Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 16 – дитячий юнацький центр «Лідер»;

4. Пивоварова Світлана Віталіївна - директор дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 28;

5. Сергієнко Марина Сергіївна – вчитель початкових класів комунального закладу  «Ліцей «Науковий»;

6. Тканова Тетяна Пилипівна – учитель історії навчально-виховного комплексу «Кіровоградський колегіум – спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр естетичного виховання;

7. Ткаченко Людмила Іванівна – вихователь санаторного дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 65 «Лукомор’я»;

8. Фролова Тетяна Миколаївна – вчитель англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

9. Шиян Людмила Вікторівна – заступник з виховної роботи комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Кіровоградський колегіум – спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр естетичного виховання»

10. Стрюкова Оксана Михайлівна – директор комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Міської ради міста Кропивницького

11. Павленко світлана Олександрівна – директор загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 4 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

12.   Колектив комунального закладу «Спеціальна школа № 1 Міської ради міста Кропивницького (керівник Станкевич Наталія Василівна)

 

                    Подяки управління освіти Кропивницької міської ради оголошені:

1. Вітюговій Олені Олександрівні – головному бухгалтеру комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 32 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв»;

2. Клюєвій Юлії Олександрівні – вихователю дошкільного навчального закладу (ясла-садок) компенсуючого типу для дітей з вадами опорно-рухового апарату № 22 «Оленка»;

3. Куріщенко Галині Юріївні – вчителю початкових класів комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П»;

4. Тоток Тетяні Анатоліївні – вчителю біології та географії комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр"

 

           Вручено 20 сертифікатів закладам загальної середньої та дошкільної освіти міста для участі  проєкті «Інноваційний прорив».