Управління освіти Кропивницької міської ради

 

«Стратегія фірми-2021. Мій вибір-Кропивницький»

9 лист. 2021
"Стратегія фірми-2021"

   VІІ міський бізнес-турнір «Стратегія фірми-2021. Мій вибір-Кропивницький», для учнів шкіл, гімназій, ліцеїв, закладів професійної (професійно-технічної) освіти – «Учнівська ліга», для вчителів, викладачів, методистів, працівників закладів освіти - «Ліга наставників», у місті Кропивницькому є інтерактивним онлайн-змаганням з управління тренінговими компаніями в середовищі комп’ютерної програми – бізнес-симуляції ViAL+. Термін проведення: з 15 листопада по 17 грудня 2021 року.

1. Організаторами турніру виступають: управління освіти Кропивницької міської ради, Компанія Інтелектуальних Технологій.

2. Мета та завдання турніру

2.1. Мета турніру – підтримка представників майбутньої економічної та бізнес-еліти через розкриття їх ділових талантів та виховання проактивної позиції в житті.

2.1. Завдання заходу:

формувати компетентності ініціативності та підприємливості;

навчити молодь застосовувати набуті знання з економічних дисциплін на практиці;

оперативно виявляти набуті практичні уміння та навички з управління економічними процесами на підприємстві;

розвивати та підвищувати економічну грамотність в учнів 7-11-х класів та учнів ЗП(ПТ)О.

3. Учасникам бізнес-турніру:

3.1. У конкурсі можуть брати участь учні та педагоги закладів освіти та учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Кропивницького без обмеження загального числа учасників.

4. Умови проведення й організація турніру:

4.1. Участь у бізнес-турнірі є індивідуальною та безкоштовною для учасників.

4.2. Кожен учасник турніру має пройти попередню реєстрацію у формі Google за посиланням: https://bit.ly/SFKrop2021

4.3. У VІІ міському етапі «Стратегія фірми-2021. Мій вибір-Кропивницький» існує 2 окремі ліги: 1) «Учнівська ліга» для учнів 7-11-х класів, для учнів коледжів, ЗП(ПТ)О, 2) «Ліга наставників» для вчителів або викладачів, методистів, працівників ЗЗСО, ЗП (ПТ)О.

4.4. Турнір проходить в онлайн-форматі у три етапи:

4.4.1. З 15 листопада по 3 грудня 2021 року відбіркове змагання для визначення фіналістів (від трьох чоловік з групи за результатами автоматичного рейтингу бізнес-симулятора ViAL+).

4.4.2. З 14 по 16 грудня 2021 року фінал бізнес-турніру в бізнес-симуляції ViAL+, конференнція Zoom (посилання в окремому листі).

4.4.3. 17 грудня 2021 року онлайн-нагородження переможців з трансляцією у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/osvita.KMR.kr.ua , конференнція Zoom (посилання в окремому листі).

5. Фінансове забезпечення турніру:

5.1. Фінансування заходу здійснюється за рахунок організаторських та спонсорських коштів, інших легітимних джерел відповідно до чинного законодавства України.

6. Переможці турніру:

6.1. Переможцем змагання вважається власник віртуальної компанії, що посів І, ІІ, ІІІ місце за автоматичним комплексним рейтингом симуляції ViAL+.

6.2. Переможець та фіналісти нагороджуються сертифікатами Компанії Інтелектуальних Технологій і призами від організаторів, і спонсорів бізнес-турніру в кожній лізі окремо.

6.3. Учасники турніру, які не стали переможцями й фіналістами, отримують свідоцтва про участь у заході (за особистими запитами на ім’я організаторів).