Управління освіти Кропивницької міської ради

 

День відкритих дверей

12 груд. 2022
День відкритих дверей

        Заклади освіти вже вкотре, гостинно відчиняють двері для своїх майбутніх студентів. У межах Днів відкритих дверей здобувачі, серед яких учні гімназій, ліцеїв та коледжів, мали нагоду отримати інформацію щодо умов вступу, ознайомитися із переліком спеціальностей, задати питання стосовно особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг.

      З метою популяризації поліцейської та юридичної освіти, Донецький державний університет внутрішніх справ у листопаді провів День відкритих дверей для учнів шкіл міста. Вони відвідали локацію, де проводилась демонстрація спеціальних сил і засобів наявних у розпорядженні Національної поліції України. Школярі мали змогу ближче познайомитися з експозиційною виставкою, з приладдям поліцейських, а саме: спеціальними засобами, екіпіровкою поліцейських, криміналістичним спеціальним устаткуванням для огляду різних видів злочинів, пов’язаних з вилученням слідів пальців рук, вибухонебезпечних речовин та предметів, біологічних об’єктів, балістичних об’єктів та інших речових доказів.

     Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» організував День відкритих дверей в форматі онлайн. Прямий ефір відбувся у Telegram-чаті, до якого долучилися понад тисяча абітурієнтів з різних областей України. Учасники перевірили свої знання у Kahoot-вікторині.