Управління освіти Кропивницької міської ради

 

Міжнародний день інвалідів

4 груд. 2012
Міжнародний день інвалідів

 

          4 грудня 2012 року в навчально-виховному об’єднанні „Спеціальна загальноосвітня школа – дитячий садок для дітей з вадами слуху” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області відбувся святковий концерт з нагоди відзначення Міжнародного дня інваліда.

           Наших дітей, підлітків і молодих людей називають по-різному – «з обмеженими можливостями здоров’я», «особливі», «з особливими потребами», «інваліди». І хоча у кожного з них є фізична вада, це люди надзвичайно талановиті.

          Ви скажете – що ж тут такого особливого, незвичного? Дійсно – нічого. Просто ці діти нічого не чують: стіна глухоти роз’єднує їх із зовнішнім світом. А вони перебороли її, вийшли на сцену, радують глядачів вишуканим виконанням, творчими здібностями у мистецтві танцю, мелодекламації, театральної мініатюри і пантаміми.

           Наші фізичні вади - це водночас найбільші наші досягнення, ми завжди прагнемо втілити наші мрії у творчості та самовираженні, не зважаючи на перепони та завади! Везіння у мистецтві вираження особистості не існує, є тільки наше прагнення і працьовитість!