російська мова  українська мова  англійська мова  
Допомога Люди Новини Групи
 
В пакеті "Професіонал" є ВСЕ необхідне для дистанційного навчання! Підключайте пакет "Професіонал" - розширте можливості свого сайту!

Каталог курсів

Business
Геометрична прогресія
Довгань Наталія Петрівна
Безкоштовний

Курс «Геометрична прогресія» розроблено згідно з діючою програмою з алгебри за 9 клас 11–річної школи.Даний курс може бути рекомендований для реалізації наступних знань: Поняття геометричної прогресії Формула n - го члена геометричної прогресії Характеристична властивість членів геометричної прогресії Формула для знаходження суми перших n членів геометричної прогресії Формула для знаходження суми нескінченної спадної геометричної прогресіїКурс спрямований на розв’язування вправ, що передбачають: обчислення членів геометричної прогресії задання геометричної прогресії за даними їх членами або співвідношеннями між ними обчислення сум перших n членів геометричної прогресії запису періодичного десяткового дробу у вигляді звичайного використання формул загальних членів і сум прогресій для знаходження невідомих елементів прогресійДля зручності користування даним курсом дотримуйтесь наступних рекомендацій: Ознайомтеся з темою та цілями заняття. Опрацюйте теоретичний матеріал. Розберіть приклади розв’язування типових вправ, прикладів. Перевірте себе за допомогою тестових завдань, запропонованих до занять 3, 5, 8

Lection number Лекцій (4)
Tasks number Завдань (0)

 

Miscellaneous
Безкоштовний

Курс предназначен учащимся 8 - Б и 8 - В классов

Lection number Лекцій (2)
Tasks number Завдань (0)

 

Miscellaneous
Четырёхугольники и их свойства
Довгань Наталія Петрівна
Безкоштовний

Курс предназначен учащимся 8 классов

Lection number Лекцій (0)
Tasks number Завдань (0)

 

Miscellaneous
Шкільний курс

Любий друже! Для кращого засвоєння навчального матеріалу дотримуйся таких рекомендацій:  Відкрий презентацію до даного заняття.  Ознайомся з темою та метою заняття.  Виконай попередні завдання для кращого сприйняття теоретичного матеріалу.  Уважно прочитай теоретичний матеріал.  Виконай практичні завдання, які запропоновані після теоретичного матеріалу. Якщо виникли труднощі з виконанням деяких вправ, пропонуємо тобі ознайомитися з розв'язком цих вправ і зрозуміти хід їх рішення.  У кінці кожного заняття знаходяться питання, які допоможуть тобі зрозуміти, наскільки якісно ти оволодів даним матеріалом.  Якщо в цьому є потреба, ти можеш повернутися до теоретичного матеріалу даного заняття або скористатися Інтернет – ресурсами з даної теми, посилання на які ти знайдеш на останньому слайді презентації.  Якщо ти впевнений у своїх знаннях, пропонуємо тобі пройти тест для самоперевірки та отримати оцінку своїх знань. Якщо ця оцінка тебе не задовольняє, ти можеш повторно опрацювати матеріал даного заняття і ще раз спробувати свої сили у тесті для самоперевірки.  Після останнього заняття тобі пропонується пройти контрольний тест. Цей тест можна проходити тільки один раз, оскільки він обмежений у часі (45 хвилин). Бажаємо тобі успіхів у оволодінні матеріалом даного курсу!!!

Lection number Лекцій (8)
Tasks number Завдань (0)

 

Miscellaneous
Структура органических веществ.
Ковальчук Сергій Сергійович
Шкільний курс

Структура органических веществ.

Lection number Лекцій (1)
Tasks number Завдань (1)