російська мова  українська мова  англійська мова  
Допомога Люди Новини Групи
 
В пакеті "Професіонал" є ВСЕ необхідне для дистанційного навчання! Підключайте пакет "Професіонал" - розширте можливості свого сайту!

Каталог курсів

InformationTechnology
7 клас табличний процесор
Гладкий Віталій Юрійович
Безкоштовний

Курс розраховано на учнів 7 класів. Вивчається тема "Табличний процесор" в курсі 6 лекцій (в лекціях наявні посилання на відеофрагменти з демонстрацією описаних в лекціях дій та в кінці кожної лекції є завдання на узагальнення вивченого матеріалу), 3 тестових завдання, 3 обов'язкових до виконання практичних роботи + коплексне завдання на використання табличного процесора для вирішення задач з реального життя. Для отримання відповіді на запитання що виникають в процесі вивчення теми створено форум, посилання на який є в кінці лекції та в завданнях.

Lection number Лекцій (6)
Tasks number Завдань (7)

 

Miscellaneous
Тиск твердих тіл, рідин та газів
Балихіна Людмила Анатоліївна
Безкоштовний

Теоретична та практична частина з теми "Тиск твердих тіл, рідин та газів" у 7 класі за новою програмою 2015-2016 н.р.

Lection number Лекцій (6)
Tasks number Завдань (3)

 

Miscellaneous
Десяткові дроби
Галета Василина Юріївна
Безкоштовний

Розвязування вправ на додавання і віднімання десяткових дробів

Lection number Лекцій (5)
Tasks number Завдань (2)

 

Miscellaneous
5 клас Графічний редактор Paint
Плоскіх Дмитро Михайлович
Безкоштовний

Клас: 5 Курс містить матеріали та завдання за даною темою. Завдання є як практичні, такі теоретичні. Результати проходження курсу: - виконання двох теоретичних завдань;- Виконання практичного завдання;- Проходження тестування.

Lection number Лекцій (6)
Tasks number Завдань (4)

 

Miscellaneous
Безкоштовний

Курс буде цікавим для тих хто шукає відповіді на питання: • як зароджувалась фізика; • яке місце фізики серед інших наук про природу; • що таке матерія , фізичне тіло, речовина, явище; • які є наукові методи вивчення природи; • що є найдрібнішою частинкою речовини; • які тіла входять до мікросвіту та які їх розміри; • що таке фізична величина, одиниці вимірювання фізичної величини; • які бувають прилади для вимірювання величин і як ними користуватись. В ході вивчення матеріалів курсу ви зможете ознайомитись з прикладами розв’язування задач, пройти пробне тестування в цікавих формах. Курс містить 3 лабораторні роботи та 5 тестових завдань, які підлягають обов’язковому оцінюванню.

Lection number Лекцій (8)
Tasks number Завдань (5)

 

Miscellaneous
Безкоштовний

Сприяти інтерактивному навчанню шкільного курсу фізичної географії України для 8 класу. В курсі підпорядковано зміст і структура, укладений відповідно до чинної програми з предмета. Кожна навчальна тема супроводжується інформацією. В курсі вміщені уроки з використанням мультимедійних технологій проблемного навчання. Цей курс об’єднаний в такі групи: освітня, розвивальна, виховна

Lection number Лекцій (9)
Tasks number Завдань (3)

 

Miscellaneous
7 клас. Хімія. Тема "Вода"
Хватова Олена Григорівна
Безкоштовний

Курс розраховано для учнів 7 класу, які вивчають хімію 1-2 години на тиждень. Складається він з п'яти лекцій та однієї тематичної роботи, також має тестові завдання.

Lection number Лекцій (6)
Tasks number Завдань (2)

 

Miscellaneous
Квадратні рівняння
Пономаренко/Рєзнік Надія/Оксана Анатоліївна/Вікторовна
Безкоштовний

Тема : Квадратні рівняння Кількість уроків : 8 Опис : Дистанційний курс передбачає набуття теоретичних знань та практичних навичок в розв’язуванні квадратних рівнянь та рівнянь, що зводяться до них. Розв’язування рівнянь, які зводяться до квадратних» призначений для учнів 8-х класів та відповідає навчальній програмі для поглибленого вивчення математики у 8-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів. Курс допоможе учням у визначенні ефективних способів заміни змінної при зведенні алгебраїчних рівнянь вищих порядків до квадратних рівнянь.

Lection number Лекцій (7)
Tasks number Завдань (17)

 

Miscellaneous
Клас Ссавці
Бурмак Галина Миронівна
Безкоштовний

Різноманітність ссавців і їх значення в природі та в житті людей.

Lection number Лекцій (5)
Tasks number Завдань (2)

 

Miscellaneous
Обмін речовин та травлення
Островська/Пиріг/Кострюкова Маргаріта/Людмила/Юлія Олександрівна/Миколаївна/Олександрівна
Безкоштовний

Тема: Обмін речовин та травлення Кількість уроків : 5 Опис: Дистанційний курс з теми «Обмін речовин та травлення» розроблений відповідно до вимог навчальної програми Біологія 6-9 класи за редакцією 2013 року (новою програмою) і призначений для учнів 8 класів загальноосвітніх шкіл України. Метою курсу є формування поняття про травлення як складну багатокомпонентну цілісну систему, набуття навичок свідомої мотивації до здорового способу життя, відповідальності за власне здоров’я.

Lection number Лекцій (5)
Tasks number Завдань (8)