Управління освіти Кропивницької міської ради

 

Профмарафон: «Вчитель онлайн» 4.0

16 лист. 2020
Профмарафон

19 листопада 2020 року відбудеться вебінар управління освіти Міської ради міста Кропивницького в рамках проєкту «Профмарафон: «Вчитель онлайн». Спікерами якого є:
Сергій Петров – кандидат технічних наук, доцент кафедри органічного синтезу та нанотехнологій, відповідальний секретар центральної приймальної комісії Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Поговоримо про корисний та зручний «free soft» та практику його застосування. Зручні інструменти для роботи з класом в дистанційному режимі. Тема виступу «Як зацікавити учнів природничими та іншими науками на карантині? Розбираємо успішні кейси.»
Оксана Артеменко – сеньйор тренерка міжнародної освітньої програми позитивного розвитку Lions Quest: «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття», національна тренерка Інституту соціально-емоційного навчання, учителька української мови та літератури фізико-математичного Русанівського ліцею м. Києва, методистка, класний керівник 11 класу.Тема виступу «Соціально-емоційне навчання – ключ до успіху наших учнів. Актуально та реально!»