Управління освіти Кропивницької міської ради

 

Сучасні форми роботи: ZOOM для вчителя–логопеда

25 лист. 2020
Заходи

25 листопада консультант комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Міської ради міста Кропивницького Тетяна Федорченко провела онлайн-консультацію в ZOOM для педагогів корекційної роботи з проблеми: «Сучасні форми роботи: ZOOM для вчителя –логопеда».

Основне завдання заходу -  це підвищення педагогічними працівниками корекційної роботи  закладів освіти міста Кропивницького, в яких організована дистанційна форма навчання, своєї кваліфікації щодо організації та володіння технологіями дистанційного навчання.

Педагогів ознайомили з особливостями роботи платформи ZOOM при проведенні індивідуальних, групових занять та роботи з батьками.  

До заходу долучились 46 осіб.

На онлайн-консультації визначились, що  для ефективності дистанційного навчання дітей з ООП вчителі корекційної роботи повинні дотримуватись чотирьох принципів: інтерактивності, диференціації, індивідуального підходу, пластичності, використання в своїй роботі синхронного і асинхронного онлайн-навчання. 

Синхронне – це коли відбувається онлайн заняття, асинхронне – коли вчитель записує відеоурок і пересилає його батькам, щоб батьки разом із дитиною опрацювали матеріал.  

У дистанційному навчанні батьки є  нашими партнерами. Тобто перша робота відбувається саме з ними, а вже далі з дитиною. Адже інколи батьки стають каналом комунікації між учителем і учнем з ООП.