Управління освіти Кропивницької міської ради

 

Завершив роботу воркшоп «Майстерня лайфхаків: від ідеї до втілення»

2 бер. 2021
Воршкоп

     Завершено роботу воркшопу «Майстерня лайфхаків: від ідеї до втілення» для практичних психологів закладів загальної середньої, дошкільної освіти та вчителів корекційної роботи з проблеми: «Реалізація теоретико-практичних  ідей здійснення корекційно-розвивальної діяльності».

      Вищезазначений захід проходив з 22.02 по 26.02.2021 року. 

     У рамках воркшопу до уваги глядачів було запропоновано 101 майстер-клас, який продемонстрували практичні психологи та корекційні педагоги закладів освіти міста Кропивницького.

       До активної  участі у заході долучилась Валентина Чебоненко, завідувач центру психологічної служби системи освіти КОІППО імені В.Сухомлинського, Рустам Тараненко, президент української асоціації арттерапії та свій майстер-клас презентувала Марина Сосновська, консультант КУ МЦПРПП.

     Робочу майстерню було проанонсовано на офіційній сторінці Українського науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи НАПН України, та, загалом, протягом тижня, перегляд платформи, на якій розміщені творчі майстерні, налічив понад 5.700 коментарів.

     Захід викликав активну зацікавленість у глядачів, про що свідчать коментарі, відгуки та кількість відвідин.

     Загальну координацію заходу здійснювали консультанти КУ МЦПРПП: Марина Сосновська, Тетяна Федорченко.