Підручники для школи
 

Управління освіти Кропивницької міської ради

 

Вручення медалей випускникам 2020/2021 навчального року

30 черв. 2021
Медалісти

     30 червня 2021 року в приміщенні обласної філармонії відбулася церемонія вручення золотих та срібних медалей випускникам-медалістам 2020/2021 навчального року. Міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Олег Колюка та начальник управління освіти Лариса Костенко нагородили 126 випускників золотими та срібними медалями, вручили вітальні листівки та пам’ятні статуетки «Гордість міста Кропивницького-2021».

 

       Найбільше медалістів у комунальному закладі «Ліцей «Науковий» Міської ради міста Кропивницького» – двадцять чотири випускники приймали вітання з успішним завершенням навчання та отриманням високих нагород.

 

У фойє філармонії на випускників чекали святкові фотозони, декорації, банера із надписом «Гордість міста», лунала класична музика у виконанні інструментального колективу музичної школи № 3. Ведучі провели вікторину з випускниками-медалістами, які відповідали на раніше заготовлені питання та отримали зі скриньки побажання від міської влади та громади міста.

 

    Щасливої життєвої дороги побажали медалістам у своєму напутньому слові: від імені батьків і вчителів - мама випускниці Ліцею "Науковий" Ольга Бойко, директор НВО № 20 - Світлана Колосова, президент Міського парламенту дітей, лауреат номінації «Дитина року - 2021» - Владислав Петренко.