Управління освіти Кропивницької міської ради

 

Вітаємо переможців!

8 лют. 2022
Вітаємо!

    Команда ГНТН «ROBOLEGION» з робототехніки стала призером Кропивницького турніру FIRST LEGO League Challenge (посіла ІІ місце) та представлятиме Кіровоградщину у Фіналі Міжнародного турніру FIRST LEGO League (FLL) у Києві.

 

           ПРО КОМАНДУ:

    У 2017 році заявка гімназії нових технологій навчання увійшла у 10-ку з проміж 319 надісланих закладами освіти України. Тому наш заклад отримав один комплект з робототехніки LEGO Mindstorms EV3/NXT. 

   Вчитель інформатики Єрмаков Олексій зацікавив групу учнів та створив команду «ROBOLEGION», яка бере участь у турнірі починаючи із сезону 2017-2018 рр.  Вона П’ЯТЬ разів за 5 років проходила відбіркові етапи, а у фіналі 2019 року посіла ІІ місце (у 2020 році Фінал не відбувся, у 2022 – відбудеться наприкінці весни). 

   05 лютого 2022 року в онлайн режимі відбувся регіональний відбірковий турнір, у якому взяли участь 12 команд із 7 областей, До змагань долучились близько 80 учасників. Тема проекту цього року: «Доставка майбутнього». Команда ГНТН «ROBOLEGION» виборола перемогу у номінації «Дизайн Робота».

     Попереду Фінал, який відбудеться навесні у столиці України.