Підручники для школи
 

Управління освіти Кропивницької міської ради

 

Звіт про виконання угоди між управлінням освіти та профспілкою

30 лист. 2011
Звіт про виконання угоди між управлінням освіти та профспілкою

30 листопада 2011 року о 15 год. в приміщенні міського Будинку вчителя начальник управління освіти Костенко Л.Д. відзвітувала про виконання угоди між управлінням освіти Кіровоградської міської ради та профспілкою.
Основні моменти, на які акцентувала увагу присутніх Костенко Л.Д.:
Протягом січня-жовтня 2011 року заробітна плата працівникам закладів освіти міста виплачувалась вчасно.
Нараховується заробітна плата згідно діючого законодавства. З 1 вересня 2011 року надбавка за престиж праці нараховується всім педагогам в розмірі 20% від посадового окладу.
За роботу в нічний час проводиться додаткова оплата у розмірі 40 % від посадового окладу, а за роботу у святкові і вихідні дні – у подвійному розмірі.
Щорічні основні відпуски працівникам надавалися за графіками та згідно наказів. Матеріальна допомога на оздоровлення виплачена в строки, передбачені законодавством та в повному обсязі в розмірі– 5985,0 тис.грн.).
Велика увага приділяється питанням морального і матеріального заохочення та соціального захисту вчителів.
Так, у 2010-2011 навчальному році 399 освітян міста нагороджені відомчими нагородами, 1 – державною, 38 – відзнаками Кіровоградської міської ради.
Відповідно до Положення про порядок надання педагогічним працівникам щорічної винагороди за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов’язків, працівникам освіти виплачена щорічна винагорода (у 2010 році – 1 млн. 945,5 тис.грн., у 2011 – 2 млн. 630,4 тис.грн.) 25 працівників загальноосвітніх навчальних закладів були забезпечені санаторно-курортним лікуванням за рахунок Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з частковою оплатою. Влітку 2011 року в оздоровчих таборах відпочило 26 дітей педагогічних працівників.
Станом на жовтень 2011 року до навчальних закладів міста Кіровограда прийнято 88 випускників педагогічних вищих навчальних закладів. З них 14 уклали договори про роботу в загальноосвітніх навчальних закладах на 3 роки та отримали одноразову адресну допомогу в розмірі п’яти мінімальних окладів.
Працівники навчальних закладів проходять щорічні профілактичні медичні огляди у відповідності до діючих вимог. Станом на 28.11.2011 р. медогляд пройшли 97% працівників. Оплата бактеріологічних досліджень здійснюється за рахунок коштів управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради.
Відповідно до вимог Закону України «Про охорону праці» у навчальних закладах м. Кіровограда організовується проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці. Планове навчання та перевірка знань з даного питання проводились управлінням освіти Кіровоградської міської ради у квітні 2011 року.
Дієвим засобом активізації творчої професійної діяльності педагогів, стимулювання їх фахової та загальної освіти, якісної роботи, підвищення відповідальності за результати навчання і виховання учнів є атестація педагогічних працівників, що проводиться відповідно до чинного законодавства.
Атестація педагогічних працівників сьогодні стала звичним явищем освітянського життя. В нашому місті склалися свої підходи до атестаційного процесу, сформувався власний досвід, певна система організації та проведення атестації, яка передбачає чітку організаційну структуру управління цим процесом; органічне поєднання атестації та внутрішньо шкільного керівництва й контролю, чітку систему аналізу, статистичної обробки та підведення підсумків атестації педагогічних працівників.
За сумлінну роботу, досягнуті успіхи в справі навчання і виховання молодого покоління, значний особистий внесок у розвиток освіти міста у 2010-2011 навчальному році освітяни міста заохочувались відзнаками та грамотами всіх рівнів.
В ході звітування були підняті ряд питань, на які Костенко Л.Д. надала чіткі та змістовні відповіді.