Управління освіти Кропивницької міської ради

 

Дистанційне навчання учнів 1-11 класів

29 серп. 2022
Дистанційне навчання учнів 1-11 класів

Шановні учні, педагоги, батьки!

З метою якісної організації освітнього процесу в закладах освіти міста Кропивницького для вас створено курс «Дистанційне навчання учнів 1-11 класів».

Пропонуємо скористатися дистанційними розробками, підготовленими педагогами міста Кропивницького. На сторінках сайту можна знайти авторські уроки, а також розроблені з використанням ресурсів мережі Інтернет у вільному доступі.

Працівники закладів дошкільної освіти розробили для малечі захопливі навчально-розвивальні відеозаняття, завдяки яким можна цікаво та корисно провести час.

Для випускників 11-х класів підготовлено серію вебінарів онлайн-інтенсиву «Підготовка до НМТ». Досвідчені, креативні вчителі української мови, математики та історії закладів загальної середньої освіти міста Кропивницького дають рекомендації та слушні поради щодо якісної підготовки до іспиту.

На допомогу педагогам закладів загальної середньої освіти створено курс «Дистанційне навчання. Калейдоскоп цифрових інструментів для вчителя». Завдяки серії вебінарів педагоги зможуть опанувати й обрати ефективні інструменти для якісної організації дистанційного навчання.

Також, практичними психологами міста Кропивницького підготовлено «Кейс ідей щодо організації розвивального дозвілля дітей під час комендантської години, а також в місцях їх тимчасового проживання чи бомбосховищах». Даний ресурс містить розвивальні відеоігри, тренажери, нейровправи, які допоможуть запобігти стресу та страхам, які можуть виникнути у дітей та дорослих під час бойових дій.

Окрім того, звертаємо увагу, що у зв’язку з переходом базової школи до навчання за новим Державним стандартом Нової української школи, матеріали для 5 класу поступово оновлюються.

Усі розробки курсу доступні для перегляду та завантаження за покликанням: https://sites.google.com/view/distnavchania-krop/ .

Слідкуйте за публікаціями.